Тваринництво

Родючі ґрунти та рясні землі роблять розведення сільськогосподарських тварин в Україні вигідною та прибутковою справою. В аграрному секторі країни тваринництво посідає друге місце після рослинництва, валова продукція становить близько 30% загального обсягу. Ця галузь має кілька основних цілей – отримання м’яса та вироблення інших продуктів – молока, вовни, яєць та ін.

Україна відома як якісний виробник продуктів тваринництва на європейському ринку. Галузь має такі складові:

розведення великої рогатої худоби в Україні;
птахівництво;
свинарство;
рибальство.

Така худоба як кози, вівці, коні, кролі представлені в меншій кількості, але також успішно розвиваються у своїй ніші.

Тваринницька діяльнісь у компаніі “Екопрод”

zhivotnovodstvo-ecoprodДекількома роками раніше статистика вказувала на споживання українцями близько 40-45 кг м’яса щорічно. Це було з низьким рівнем конкуренції у сфері і відсутністю необхідності знижувати ціни. Але зараз з появою великої кількості приватних угідь зростає попит на споживання м’ясних продуктів

Так, великий тваринницький комплекс в Україні «Екопрод», розташований на сході України, займається розведенням худоби та реалізацією продуктів тваринницької діяльності по всій території України та за кордоном. Наші фахівці завжди пропонують якісний продукт, гідний найвищих похвал та відповідний усім провідним стандартам.

На особливу увагу заслуговує молочне виробництво, ефективність якого значно зросла у зв’язку з грамотною селекцією, племінною роботою. Торгівля продукцією тваринництва, а саме молочними продуктами, в Україні приносить стабільний прибуток, незалежно від зміни рівня доходів та економічних показників.

Ще одним сектором, що активно розвивається, є птахівництво. М’ясо птахів затребуване через свою доступність. Так, вартість вирощування сільськогосподарських тварин у рази перевищує вартість розведення птахів, тож українці вважають за краще задовольнятися продуктами птахівництва. Компанія «Екопрод» пропонує екологічно чистий продукт, вирощений без використання антибіотиків, прискорювачів росту та інших консервантів.

Оновлено: 31.07.2019 ПрАТ "Екопрод"