Растениеводство

Послуги сушиння зерна на елеваторі

элеватор для зерна

Головний і часто використовуваний спосіб зберігання зернових культур використання елеватора. Достоїнство таких систем у тому, що елеватор повністю автоматизований і дає змогу без зайвого втручання переміщувати зерно у потрібному напрямку. Також зернові елеватори здатні доводити до товарного стану більшу кількість товару, що збільшує швидкість відвантаження та навантаження.

Сушка и хранение в элеваторе

У стандартному вигляді елеватор є величезною металевою спорудою, в яку засипається зерно. Усередині агрегату розташовані норії та конвеєри, за допомогою яких зерно переміщується у необхідному напрямку. Сучасні елеватори для зберігання зерна оснащені системами аерації, вагами та лабораторіями для контролю якості зернових культур.

Структурно елеватори складаються з місця, де приймають культури, транспортних засобів, веж, сушарок для зерна, приладу, завдяки якому відбувається відвантаження та навантаження зерна. На даний момент елеватор для зерна – це незамінна річ в аграрній промисловості.

элеваторы для хранения зерна

Якщо ви скористалися послугою зберігання зерна, вона почнеться з моменту прийому зерна. Зернові прямують у бункер прийому, і з допомогою спеціальних механізмів потрапляють у робочу вежу. У ній за допомогою спеціальних пристроїв відбувається повне очищення зернових від бур’янів та іншого сміття та розподіл культури за бункерами для подальшого зберігання. Сам процес зберігання зерна в елеваторі не потребує титанічних зусиль. Головне щоб культуру правильно обробили та висушили.

У кожній вежі (бункері), в якій розташоване зерно, встановлені спеціальні сушарки. Вони є високотехнологічним проривом у елеваторній сфері.

Важливо розуміти, що кожен сорт зернової культури має зберігатися за різних умов. На етапі збирання культур відразу мають бути дотримані всі технологічні процеси стосовно конкретного сорту. У такому разі зберігання буде успішним.

У наших агрегатах завдяки передовим технологіям повністю виключено варіант змішування мокрих зернових культур із сухими. Також ми стежимо крім змішування зіпсованих зерен і хороших. Детальнішу інформацію про послугу ви зможете почути, зателефонувавши нашим менеджерам.

Оновлено: 31.07.2019 ПрАТ "Екопрод"