Кар’єра

Робота в ПрАТ «Екопрод»: чому це рішення – правильне?

Не секрет, що для більшості людей робота мрії – це добре оплачувана праця на стабільному підприємстві з упевненістю у завтрашньому дні. Наша компанія – із таких. Зрозуміло, всіх грошей не заробити, але у нас ви станете трохи ближчими до цього – зарплати у ПрАТ «Екопрод» вищі, ніж у середньому по галузі в районі. Але навіть не матеріальний фактор для нас головне – ми завжди робимо ставку на людей.

До гарного дружнього колективу з восьми сотень працівників додається і соціальний пакет, що залишився на небагатьох підприємствах не лише району, а й області. «Що ж до нього входить?» – Запитайте ви. Якщо коротко, то наші співробітники одержують:

– доставку на роботу/з роботи корпоративним транспортом;

– безкоштовне житло для іногородніх;

– оплачуваний корпоративний щорічний медичний огляд;

– часткову оплату путівок до дитячих оздоровчих таборів;

– дитячі подарунки до Нового року;

– надання безвідсоткових позичок;

– Працівники у полі забезпечуються безкоштовними гарячими обідами.

Крім того, у нас вітаються сімейні традиції у роботі – діти співробітників можуть розраховувати на оплачувану практику та стажування.

У компанії вітається постійне професійне зростання – головні спеціалісти ПрАТ «Екопрод» можуть розраховувати на оплату семінарів, тренінгів, курсів підвищення кваліфікації.

Ми дбаємо про стан здоров’я наших працівників, тож у найближчих планах у нас – запровадження медичної страховки.

На даний момент ПрАТ «Екопрод» найбільше зацікавлений у формуванні нового кадрового резерву, до якого входитимуть співробітники, які вміють приймати нестандартні рішення та працювати в єдиному ритмі з командою, керуючись правилами етики та взаємної поваги.

До того ж, у нас працює кілька програм для стажування студентів за спеціальностями:

– зоотехнік;

– Лікар ветеринарної медицини;

– Агроном;

– Інженер-механік.

Контактний телефон відділу кадрів +38 (066) 83 11 88

Оновлено: 30.08.2019 ПрАТ "Екопрод"