БФ «Агротурбота»

agroturbota

Напевно, кожний знає, що у наш дуже не легкий час благодійність вельми важлива, бо на сьогоднішній день багато дітей та дорослих потребує особливої уваги та турботи від інших, може не рідних, але людей з великим серцем.

У наш час існує багато благодійних фондів, які допомагають таким людям у різноманітних сферах їх життя, але діапазон іх допомоги обмежується лише великими та малими містами, забуваючи про те, що села потребують набагато більшої допомоги ніж великі міста. Тому, благодійний фонд «Агротурбота», заснований ПрАт «Екопрод» ,що займається виробнитцтвом різноманітних товарів сільського господарства та підняттям престижу сел, займається організацією, розитком та підтримкою соціальних, благодійних, культурних проектів саме в сільскій місцевості.

Основними аспектами організаційної діяльності благодійного фонда «Агротурбота» є такі сфери соціального життя:

 • Освіта (школи-інтернати, дитячі будинки);
 • Різноманітні організації та проекти, що займаються сферою спорту та фізичної культури;
 • Спеціальні соціальні програми та іфнфрастуктурні проекти;
 • Громадські та некомерційні організації;
 • Багатоманітні релігійні організації;
 • Сфера культури та мистецтва.
 • Наша організація завжди відкрита для всіх, і ми бажаємо допомогти усім, хто потребує допомоги. Тому, ящо Вам потрібна допомога БФ «Агротурбота», звертайтесь за телефоном (050) 806 97 28, або пишіть на нашу електронну адресу voln.apy@gmail.com.

  Оскільки наш благодійний фонд завжди радий небайдужому ставленню до інших людей потребуючих допомоги та спробам допомогти їм, тому окрім ПрАТ «Екопрод» брати участь у благодійній діяльності БФ «Агротурбота» можуть усі бажаючі організації та громадяни(не тільки нашої країни) у вигляді надання в безоплатне користування різноманітного майна потрібного в тій чи іншій сфері соціального життя, внесення добровільних пожертвувань та інших сприянь роботі благодійного фонда «Агротурбота».

  20161123_2

  20161123_1